Szczegóły recenzji

4.1 16 0.5
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
Kolejna ozona?
Ocena ogólna
 
5.0
Ocena smaku
 
5.0
Ocena opakowania
 
5.0
Dostałem tę tabakę wczoraj od mojej dziewczyny i od razu się nią zachwyciłem (tabaką... chociaż dziewczyną też :D). Wrażenia wizualne, tak ważne przy pierwszym tete-a-tete z nową tabaką, były jak najbardziej pozytywne - imitujące metal pudełko, tłoczone napisy i na dodatek świeciło (światłem odbitym z lampy, ale ja lubię jak coś się świeci) :D

Przyszedł czas na pierwsze spróbowanie. Mam pewne doświadczenie w tabakach miętowych, mentolowych i podobnych, więc spodziewałem się, czegoś już mi znanego - zbliżonego w smaku do Spearminta, Gletscherki czy nawet Dr'a Vereysa. I tutaj nadeszła niespodzianka, Ozona English Mentol Type smakuje zupełnie innym, bardziej świeżym i czystym mentolem niż znane mi wcześniej tabaki. Jest to smak lekko kwaskowaty, troszeczkę gryzący (w przyjemny sposób) w nos i cholernie odświeżający.

Jeśli ktoś miałby kiedyś dostęp do tej tabaki - niech pamięta, że polecam ją ja, człowiek z nosem wypalonym przez kaszubską tabakę niemalże do cna :D

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
* piękne opakowanie
* nietypowy smak
* służy jako lusterko xD
Minusy Tabaki
* dostępność
C
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 0

Komentarze

Already have an account? or Create an account

2 Comments

  1. Pingback:Top25 – wrzesień 2010r. – Ranking Tabak – Top25snuff

  2. MMMMVlog

    Trochę o tabace…Jest bardzo orzeźwiająca,przy trochę większej ilości zażywania,jej moc udeża w głowę. Smak mentolowy w angielskim stylu,o średniej grubości zmielenia w porywach do drobnego zmielenia,o średniej wilgotności,koloru brązowego,przypadająca do gustu. Czuć niemiecką rękę produkcji,tym bardziej,że dana seria jest tylko importowana na rynek szwajcarski.
    Moje oceny(w skali:1-5):
    1.Ocena opakowania-4
    2.Ocena smaku-5
    3.Ocena ogólna-4.5

Dodaj komentarz