Szczegóły recenzji

3.7 8 0.5
Samuel Gawith
STRAWBERRY
(Updated: Październik 15, 2012)
Ocena ogólna
 
4.6
Ocena smaku
 
4.5
Ocena opakowania
 
5.0
Samuel Gawith Strawberry to kolejny świetny smak, do którego nie ma o co się przyczepić. W tym wypadku nie trzeba się oswoić z tabaką, by wyczuć aromat pomocniczy, którym jest truskawka. Tabaka bardzo przyjemna i delikatna w odbiorze zarówno dla osoby zaczynającej przygodę z tabaką jak i dla tego co ma za sobą już nie jedno pudełko . Pasuje powiedzieć parę słów na temat tabakierki: standardowa zarówno dla Samueli Gawithów i Bernardów czyli na boczny suwaczek. Sama tabakierka jest czarna, na przedzie widnieje biała naklejka z czerwoną ramką. Znajduje się również tam logo producenta oraz 2 soczyste truskaweczki. Pora na walory smakowe. Tak jak mówiłem, z truskawką nie trzeba się oswoić jak np. w przypadku SG Apple . Tu zapach jest od razu wyczuwalny . Na pierwszy plan wysuwa nam się mocny standardowy zapach Samuelowskiego doskonałego tytoniu, a kiedy tytoń zaczyna słabnąć, pojawia się wspaniały, wyrazisty aromat truskawki. Jeśli chodzi o konsystencję, jest standardowa dla marki. Barwa- jasny brąz, zmielenie bardzo drobne, wilgotność- w tym wypadku tabaka jest lekko wilgotna. Ogólnie podsumowując, jest to produkt naprawdę świetny i odpowiedni na codzienną tabakę dla każdego .Nabyłem ją w cenie 7 zł za 10 gram. Tak więc do sklepów! To będzie na tyle, dziękuje i pozdrawiam. Wasze zdrowie. Snuff!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Świetne świeże truskaweczki
- Tabakierka
- Tytoń
- Zmielenie oraz wilgotność
- Cena
Minusy Tabaki
- Brak
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 5 0

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1
Sortowanie
Already have an account? or Create an account
Październik 15, 2012
Wszystko spoko opisałeś,ale żeby była odpowiednia na codzienną tabakę dla każdego nie zgodzę się,wywąchałem jej 25 gramową puszkę i nabyłem 10g w plastiku,próbowałem z niej zrobić tabakę codzienną ale po dłuższym czasie robi się jednowymiarowa i nudna.
B
bullet
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1

Dodaj komentarz