Szczegóły recenzji

3.7 8 0.5
Samuel Gawith
Strawberry
(Updated: Kwiecień 01, 2011)
Ocena ogólna
 
3.2
Ocena smaku
 
3.0
Ocena opakowania
 
4.0
Przeglądając poczekalnie tabak ujrzałem Samuela Gawitha Strawberry. Patrzę brakuje jednej recenzji by przedrzeć się do rankingu. Myślę tabakę tę mam już długi, długi czas, recenzji nie skrobnąłem, to dlaczego jej nie pomóc? Pamiętając aromat tej tabaki postanowiłem sobie go przypomnieć. Wiedziałem czego się spodziewać.
Mamy do czynienia z typowym wyrobem z Kendal. Suchy, pylisty, z charakterystycznym popiołowo/kurzowym aromatem w tle. Tabaka koloru, który można określić jako ciemny rudy.
Tabakierka jest dobra, ładna naklejka, solidny plastik, suwak też porządnie wykonany. Czwóra się należy, bez żadnej dyskusji.
Odnośnie aromatu to przez chwilę pomyślałem, aby w to miejsce przekopiować recenzję, którą pisałem odnośnie truskawki od WoSa. Nie zrobię tego, bo pomimo, że te dwie tabaki są bardzo podobne, prawie identycznie, to jednak tabaka z Sharrow wypada lepiej. Czujemy w tym Samuelu truskawkę. Delikatna, nienachalna, nieśmiała, lekka, słaba, nie czujemy już jej. Tak to właśnie wygląda. W tle cały czas unosi się ten charakterystyczny zapach, który nie każdemu pasuje. Nie jest to zła tabaka, bo na dobrą sprawę nie mamy czego jej zarzucić. Z drugiej strony nie jest to też tabaka, którą możemy wielce chwalić. Owszem należy jej się kilka pozytywnych słów, ale to chyba koniec...
Jeżeli ktoś nie lubi wyrobów z Kendal, to truskawka z tej stajni, prawdopodobnie tego nie zmieni. Jeśli ktoś lubi, to będzie wiedział czego oczekiwać. Jeśli ktoś nie wie czy lubi tabaki Samuela Gawitha, to niech po truskawkę nie sięga...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Właściwie to nie wiem, chyba tabakierka, bo ceny tego produktu nie pamiętam.
Minusy Tabaki
- Niby nie ma, ale jednak coś jest nie do końca tak.
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 2 0

Komentarze

Already have an account? or Create an account

Dodaj komentarz