Braniff Mint

 
0.0
 
3.4 (1)
0 2 0 0 0
Braniff Mint

Informacje o tabace

Producent
Villiger

Parametry tabaki

Smak tabaki
Mint
Waga tabaki
10g.
Opakowanie
plastikowe

Villiger

Photos

Braniff Mint

Recenzje użytkowników

1 review
Ocena ogólna
 
3.4
Ocena smaku
 
3.5(1)
Ocena opakowania
 
3.0(1)
Already have an account? or Create an account
Braniff Mint
Ocena ogólna
 
3.4
Ocena smaku
 
3.5
Ocena opakowania
 
3.0
Już kiedyś pisałem recenzję tego wyrobu, ale podczas pisania, z tego co pamiętam ktoś, gdzieś mnie wyciągnął i pisanie zarzuciłem. Dzisiaj powracam do napisania tej recenzji. Nie z powodu, że Braniff mnie tak zachwycił, lub wręcz przeciwnie. Nic z tych rzeczy. Po prostu mam ważną pracę do napisania, a recenzję tą potraktuję jako nazwijmy to rozgrzewkę z nadzieją, że wena przybędzie i zrobie to co mam zrobić. ;)
Miętowego Braniffa zakupiłem gdzieś w Niemczech. Był to albo Frankfurt nad Odrą, lub Berlin. Nie pamiętam dokładnie. Nie wiem co mnie podkusiło, jaka diabelska siła, ale kupiłem wyrób tabakopodobny! To przecież nie w moim stylu! Sięgając pamięcią wstecz wydaje mi się, że decydującą rolę odegrała tutaj zasada traktująca o tym, że najpierw się robi, potem się myśli.
Właściwie za dużo nie jest co opisywać. Ot biały proszek, zbijający się czasem w grudki, lekko wilgotny. Aromat, który otrzymujemy jest delikatny ale stanowczy. Pisze mint i jest mint. No i na tym mógłbym już zakończyć recenzję. Nic więcej nie ma oprócz mięty. Aczkolwiek trzeba przyznać, że jest leko orzeźwiająca i przyjemna. To wszystko.
Kilka słów jeszcze o tabakierze. Łatwo możemy zauważyć odniesienie do dobrze znanych nam rogowych tabakier. Plastik jest w kształcie rożka, z górą jednak zaokrągloną. Mieści w sobie 10 gram, mieści się w dłoni. Atutem jest, że możemy ją otworzyć i sprawdzić ile mamy jeszcze tabaki w środku. Naklejki na tabakierze są starannie naklejone. Tabakiera jest estetyczna, funkcjonalna, lecz trochę za duża.
Właściwie to ani nie polecam, ani nie odradzam. Raczej popularności nie zdobędzie wśród tabaczarzy, z racji tego, że jest mnóstwo produktów tego typu na rynku i są łatwiej dostępne i tańsze. Choćby taka Snuffy, a ten Braniff od Snuffy jest zdecydowanie lepszy. Aczkolwiek jeden mój znajomy tak ją polubił, że opróżnił mi 3/4 opakownia, więc kto wie...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Lekkość aromatu
Minusy Tabaki
- Cena
- Dostępność
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 0

Dodaj komentarz