Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Adam Gospodarek
Participant
12 years, 7 months ago
Ja w podobnym tempie zużyłem puszeczkę Blueberry WoSa – bardzo przystępna i bardzo smaczna tabaka.
Tymczasem SG Gold Mull – podobno stary lepszy niż świeży więc ja mojego męczę już rok.