Szczegóły recenzji

3.5 58 0.5
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
Wisienka
(Updated: Wrzesień 22, 2014)
Ocena ogólna
 
3.7
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
2.5
Długo zbierałem się do tej recenzji jako, że długo czekałem, aż z Polski dotrze do mnie moja kolejna tabak czyli Poschlowska Ozona Cherry jako, że moja przygoda zaczęła się całkiem nie dawno z fukanie tabaki miałem okazje spróbować tylko Red Bulla, Ozony Spearmint i Gawith’a Apricot. Każda z tych tabak nauczyła mnie czego innego Red Bull swojej mocy i szacunku dla niego, Spearmint miłego i prostego oczyszczania nosa, a Apricot swojego specyficznego ‘smaku’. Jednak po otworzeniu Wisienki sam zapach spowodował, że się w niej zakochałem a po pierwszym wciąganiu przyjemny, orzeźwiający i słodki zapach. W mojej opinii Wiśnia jest najlepszą tabaką którą miałem do tej pory przyjemność wciągać, zapach tego produktu bardzo długo utrzymuje się w moim nosie a oczyszczanie nosa i spływ są najprzyjemniejszymi jakie kiedykolwiek miałem. Polecam każdą z moich Tabak wspomnianych wyżej, lecz jednak Wiśnia zrobiła na mnie piorunujące wrażenie i podejrzewam, że na stałe zagości w mojej małej kolekcji którą mam nadzieje stopniowo będę powiększał. Konsystencje oceniam na średnio zmieloną a w porównaniu z Kendall’em który konsystencja przypomina mi piasek różnica jest bardzo widoczna. Tabakierka jest typowym plastikowym opakowaniem używanym w Ozonach jest bardzo wygodna chociaż po dłuższym czasie zatyczka się obrywa.


Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Smak
- Zapach
- Idealna na początek przygody z Tabaką
- Dostępność
Minusy Tabaki
- Czuć chemię
- Jest średnio zmielona co powoduje, że jest dużo grudek
- Wilgotność
- Zamykanie tabakierki po dłuższym czasie użytkowania się urywa
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 0

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2
Sortowanie
Already have an account? or Create an account
Wrzesień 23, 2014
Gdy zaczynałem swoją przygodę z tą tabaką, też uważałem ją za jedną z lepszych. Jeżeli wsiąkniesz na dłużej i poznasz wyroby innych firm(polecam Samuel Gawith, Bernard) to możesz zmienić swoje poglądy. Jednak nic Ci nie narzucam i udzielam tylko małej rady :)
K
kasaj
Wrzesień 23, 2014
Oczywiście rozumiem to co mówisz i przyjmuje do siebie, mimo wszystko podejrzewam, że ze względów sentymentalnych ta tabaka zostanie w mojej opinii jedną z najlepszych mimo tego, że inne wiśniowe tabaki będą dużo lepszy. Narazie przymierzam się do kupno kilku produktów od Toque i trochę szwedzkiego snusa zobaczymy narazie swój miesięczny budżet 20 funtów przeznaczyłem na kupno kilku nowych rzeczy więc czekam na następną wypłatę ;)
P
pekol993
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2