White Cherrymint

 
0.0
 
2.5 (6)
0 1 0 0 0
White Cherrymint

Informacje o tabace

Producent
Paul Gotard
W sprzedaży
Zawiera tytoń
Nie

Parametry tabaki

Smak tabaki
miętowo- wiśniowa
Waga tabaki
10g.
Opakowanie
plastikowe

Biała tabaka firmy Paul Gotard

Recenzje użytkowników

6 reviews
5 stars
 
0%
 
33%
3 stars
 
0%
 
67%
1 star
 
0%
Ocena ogólna
 
2.5
Ocena smaku
 
2.3(6)
Ocena opakowania
 
3.4(6)
Already have an account? or Create an account
Zobacz wszystkie recenzje użytkowników View most helpful
Dobra tabaka beznikotynowa
Ocena ogólna
 
3.6
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
2.0
Jest to moja pierwsza biała tabaka. Wybrałem ją porównując z inną, morelową. Smak wiśni jest zdecydowanie wyczuwalny i przyjemny, porównywalny do słodkich wiśniowych cukierków. Po paru chwilach zapach zmienia się w orzeźwiający mentol. Po zażyciu nos nie piecze ani nie szczypie, w końcu to biała tabaka. Smakuje dobrze, najlepiej brać małe porcje aby móc delektować się aromatem, wciąganie większej ilości tylko potęguje smak mentolu. Jedyne co mi nie odpowiada to brzydkie, plastikowe pudełko z nalepką.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- smaczna
- nie szczypie
- zdrowsza od normalnej
Minusy Tabaki
- brzydkie opakowanie
- ma tendencję do zbijana się w grudki
Zgłoś tę recenzję Komentarze (2) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 1
White Cherrymint
Ocena ogólna
 
1.6
Ocena smaku
 
1.0
Ocena opakowania
 
4.0
White Cherrymint był moją pierwszą tabaką od Gotarda. Właściwie jakie było ogromne moje zdziwienie, gdy po wyjściu ze sklepu okazało się, że kupiłem odświeżacz, a nie tabakę.
Sam wybór był kiepski. Kiepski do tego stopnia, że wylądował albo w kiblu, albo w umywalce. Bądź co bądź z premedytacją posłałem go w otchłań gorzowskiej kanalizy. ;)
Bardzo chemiczna i nieprzyjemna dla nosa wiśnia, która na szczęście szybko z nosa ulatywała. Do tego konsystencja była kompletnie nie użyteczna. To co napisał poniżej Nitzo, czyli białe kuleczki spadające z ręki, mniejszych i większych rozmiarów.
Generalnie nie polecam nikomu tego odświeżacza. Tym bardziej jeżeli ktoś kupił go za okazanie dowodu osobistego... ;D

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Pudełko
Minusy Tabaki
-Wszystko oprócz pudełka. ;)
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 2 0
W poszukiwaniu zalet
(Updated: Luty 01, 2012)
Ocena ogólna
 
1.9
Ocena smaku
 
1.5
Ocena opakowania
 
3.5
Często tabaki są tak dobre, że przy pisaniu recenzji długo się zastanawiam, żeby znaleźć jakąś wadę. W przypadku odświeżacza Cherrymint mam odwrotny problem. Napiszę to wprost: jest to jeden z najgorszych odświeżaczy jakich do tej pory próbowałem. Zacznę od "aromatu", nikły i sterylne menthol, w tle jakaś nutka chemicznej słodkości. Tyle. Ot cały aromat tej namiastki tabaczanej, menthol nie jest ani silny, ani słaby, tak sobie po prostu jest. Wiśnia jest bardzo słabo wyczuwalna i co najlepsze- nie przypomina wiśni, w zasadzie to tylko jakiś posmaczek z lizaczka wielowocowego. Być może sama "wiśnia" byłaby lepsza, gdyby nie dodano tego dziwacznego mentholu (vide Tiger Cherry), ale nie ma co gdybać, jest jak jest, a dobrze nie jest. Jednak muszę napisać, że niejako swoją rolę spełnia- odświeża. Tylko co z tego, skoro jak prawie każdy odświeżacz zalepia nos, ten PG jednak ma szczególne skłonności do zalepiania nosa, może dlatego ,że aromat jest tak nikły, że trzeba brać większe kupki.

Tabakierka to Gotardowy standard, kanciaste pudełeczko a'la Radford. Niezbyt udane połączenie z tą tabaką, z dozownika wypadają duże grudki, które staczają się z dłoni, a forma proszku sprawia ,że "przesuwajka" się bez przerwy zacina. Etykietka jest dobrze znana wszystkim, którzy mają choć jednego Paula z herbem na przedzie. Napis Paul Gotard Snuff, herb firmy, w tle zębatki, poniżej "ostrzeżenie"- zapisane gotykiem i informujące "ten wyrób nie zawiera tytoniu". Z tyłu dane Synchro na zębatkowym tle.

Forma jest denerwująca, delikatnie pisząc. To jest "cukrowy" pył, ale ciągle zlepiający się w denerwujące kuleczki, kuleczki idealnie okrągłe i idealnie staczające się z dłoni, po rozbiciu palcem tychże kuleczek na palcu pozostaje taka sama ilość odświeżacza jak na dłoni.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Odświeża
Minusy Tabaki
-Mierna jakość aromatyczna zarówno mentolu jak i "wiśni"
-Zbryla się w kulki
-Tabakiera zacina się, zlepiona cukrem
-Nadruk na etykiecie mógłby być lepszej jakości (mały minusik)
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 2 0
Biała wiśnia
(Updated: Sierpień 28, 2011)
Ocena ogólna
 
3.8
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
3.0
Zdecydowanie najlepsza tabaka bez tytoniowa. Po zażyciu doznajemy bardzo przyjemnego zapachu świeżych wiśni w mocno mentolowej otoczce. Nie ma problemu ze smarkaniem po niej, ani ze spływaniem do gardła, a nawet jeśli to jest słodka w smaku. Wadą jest, że aromat po zażyciu w błyskawicznym tempie znika. Tabakiera jest taką lichszą wersją niż tej z rodziny Radforda, nie do końca szczelna i lubi się zacinać. Ogólnie rzecz biorąc dobra "pół-tabaka", chociaż pewnie dla wybrednych snufferów brak tytoniu w tejże tabace będzie znaczący.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Świetny zapach wiśni
- Przyjemny mentol, komponujący się z wiśnią
- Ciekawa odskocznia od tytoniu
Minusy Tabaki
- Brzydki, słaby jakościowo nadruk (herb) na tabakierce
- Tabakiera nie jest rewelacyjna...lubi się przycinać i jest mało szczelna.
- Aromat po zażyciu znika w trymiga
- Brak mocy
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 2 0
White Cherrymint
(Updated: Marzec 02, 2011)
Ocena ogólna
 
1.6
Ocena smaku
 
1.0
Ocena opakowania
 
4.0
Ostatnio rynek tabaki jest zalewany wyrobami tabakopodobnymi - mam tu na myśli tzw. odświeżacze do nosa. Firmy prześcigają się w różnych wariacjach na temat cukru gronowego, mentolu i innych dodatków. Prym wiedzie tu oczywiście Paul Gotard, ale inni wielcy gracze wciąż depczą mu po piętach. Ech szkoda , że zazwyczaj z tej kombinatoryki nie wychodzi nic dobrego.

Ot weźmy na ten przykład White cherrymint od Paula. Poza tabakierą nie widzę w tym wyrobie niczego wartościowego. Zbrylony, biały proszek bije nas po nosie zbyt mocnym jak na mój gust mentolem, za którym to idzie „wiśniowy” zapach. Cudzysłów jest tu w pełni uzasadniony, bo tak chemicznej wiśni można uświadczyć jedynie w „Nalewce babuni” za 4.50 lub „Leśnym dzbanie”, jeżeli ktoś lubi trunki w plastikowych woreczkach. Pomijam już kwestie nieprzyjemnego pieczenia w nosie.

Zastanawiam się jakby tu podsumować ten wyrób, żeby go za nadto nie skrzywdzić. Powiem tak: White Cherrymint to jeden z gorszych odświeżaczy do nosa jakich próbowałem. Bardzo mocny mentol może wielu odrzucić, podobnie zresztą jak niezwykle chemiczny aromat wiśni. Wiem jednak, że znajdą się osoby, którym ten aromat przypadnie do gustu. W końcu czego, jak czego, ale amatorów tanich win w tym kraju nie brakuje.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Jeśli ktoś lubi mocne, chemiczne aromaty to czemu nie.
Minusy Tabaki
- Zbyt mocny mentol
- Strasznie chemiczny aromat wiśni
- Krótkotrwały aromat
- Nieprzyjemnie piecze w nosie
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 2 0
Zobacz wszystkie recenzje użytkowników

Dodaj komentarz