redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Gdzie w Warszawie kupujecie swoje specjały?

Dyskusja rozpoczęta przez tresher, środa, 03, luty 2010 19:00
Ja np. staram się szukać różnych okazji. To wskoczę na Dworzec Centralny, to na wschodni, ale najczęściej jestem stałym klientem w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska. To tam oprócz podstawowych tabak Poschl'a można otrzymać np. Ozonę Orange, czy odświerzający proszek do nosa Ozona Snuffy Weiss. Na Dworcu Wschodnim możemy zaopatrzyć się w różne Samuel'e Gawith'y od Apricotu, przez Gold Mull do Strawberry, a także wiele innych. W innym kiosku z kolei Są Taxi - 3 rodzaje, Ozona Spearmint i Cherry. A Dw. Centralny to prawdziwa kopalnia tabaczanych diamentów. Tam można dostać wszystko! Od Harvard'a, Ozony President, Ozony Orange, po różne SG, a także Medicated i odświerzacze Bernard'a - Tiger'y. Tak więc to są miejsca, które znam na Warszawskiej Pradze i w Centrum. A jakie są wasze miejsca zakupów? Może znacie miejsca gdzie można nabyć takie specjały, jak Dholakia, Bernard, czy Paul Gotard. Smiało piszcie!
przemko1969
przemko1969
Wygląda na to że w Millenium Plaza jest tylko jedna trafika Sherlock Holmes .
poniedziałek, 22, grudzień 2014 19:01
nikotyn
nikotyn
Pytanie mam co do Millenium Plaza, czy nadal tam są dwie trafiki?, ja byłem tam ostatnio i znalazłem tylko jedną znajdująca sie na 1-szym piętrze.
poniedziałek, 22, grudzień 2014 16:54
przemko1969
przemko1969
Trafiłem przypadkowo na Smoke Shop w Galerii Mokotów , z tego co się zorientowałem Smoke Shop jest Ambasadorem marki 'Wilsons of Sharrow' na terenie Polski , stąd bardzo duży wybór wyrobów tego producenta w ich salonie . Są też tabaki innych producentów dostępnych na rynku.
poniedziałek, 22, grudzień 2014 15:01
Pastor
Pastor
Millennium Plaza - 2 trafiki, w których jest wszystko.
poniedziałek, 05, wrzesień 2011 23:36
Maaybakh
Maaybakh
Zaopatrują się na Dworcu Centralnym oraz w Millenium Plaza. W sklepie na parterze (ten sam, który był niegdyś na Centralnym, a tej zimy został przeniesiony) można dostać Dholakie (ostatnio kupiłem Swiss Chocolate) jak i różne inne tabaki, wybór jest całkiem dobry, na pierwszym piętrze Sherlock Holmes przeniesiony z KDT też ma niezły asortyment. Na Centralnym wielu ciekawych sklepików nie ma, moją uwagę przykuł jednak jeden kiosk na śródmieściu - środkowy peron, blisko wyjścia do metra. Posiada co prawda tylko Ozony, ale za to te ciekawsze: English Menthol Type, Raspberry, Orange i Presidenta, i to w bardzo dobrej cenie. Poza tym jest jedno stoisko w CH Blue City na parterze, gdzie można kupić Bayern Prise i FC Bayern Snuff, Radforda, Gawitha Colę i kilka innych rzadkich tabak, jednak ceny nie są zachęcające. Wileńskiego jeszcze nie odwiedzałem
niedziela, 21, listopad 2010 19:45

Powiązana dyskusja

Powered by JomSocial