redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Gold Mull
Gold Mull Hot
Samuel Gawith
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Tendencja się potwierdza. Firmy, które były u mnie na dnie zaczynają intrygować mnie. Tak się stało w przypadku SG i McChrystalsów. Gold Mull - zawsze intrygowała mnie ta nazwa. Zresztą nie bezpodstawnie. Bo ta tabaka w samej rzeczy jest intrygująca. Jak w przypadku zresztą każdego Samuela. Tabakiera hmmm. O tabakierze nie będę się rozpisywał, bo niczym się nie różni od pozostałych. Typowy plastik o kształcie wyrobów Bernard Tabak. Każdy zainteresowany tą tabaką wystarczy, że uda się do najbliższej trafiki i ją kupi, lub uda zainteresowanie jej kupnem. Pora na mały kopiec i co, i jak na razie zero zdziwienia. Wszystko po staremu jasna barwa, małe zmielenie. To nie ma się co rozwodzić, a trzeba snuffać ;). Zażycie i... i jest niespodzianka. Nie odczuwam tego zakurzonego, starego, stęchłego, odrzucającego... oraz namolnego tytoniu. Więc już jest plus. Niestety szybko się przeradza w neutralny znak, bo nadchodzi domestos, bądź ace, bądź jakikolwiek śmierdzący środek czystości. Lecz i to nie trwa długo. Bo momentalnie nachodzą kwiaty. Zapach kwiatów. Wg autora są to fiołki. Wg mnie naprawdę i tu przepraszam za trywialność, doskonałe kwiaty. Słodkie niczym nektar, kwaskowate niczym ambrozja. Co prawda do tego drugiego, to nawet nie wiem jak pachnie, ale przyjmijmy, iż są to cytrusy. Są one lekko wyczuwalne. Doskonałe kwiatowe połączenie. Takie powinny być kwiaty. McChrystal's Violet, czy nawet Aramis nie mają polotu do tej tabaki. Więc czytelniku pędź do najbliższej trafiki i ciesz się tą radością razem ze mną. POLECAM. Nie spodziewałem się, że jakikolwiek Samuel Gawith dostanie u mnie ocenę maksymalną. No cóż, zasłużył ;) .

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or