redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Raspberry
Raspberry Hot
Samuel Gawith
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 

4.8
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.0

Kolejny Samuel, który zawitał w me nozdrza. Dawniej uważałem SG za najgorsze tabaki, porównywalne z Champanami. Zauważyłem tendencję, iż z czasem stają się coraz lepsze. Firma zapewne również zmieniła proporcje, bądź ja mam upośledzony węch ;). Ten wyrób jest zdecydowanie najlepszą tabaką jaką miałem okazję wąchać [jeżeli chodzi o tę firmę]. Tabakiera ładna bernardopodobna. Poręczna i trwała, czego o dawnych opakowaniach tej firmy powiedzieć nie można. Lecz zagłębmy się weń bardziej. Tabaka ma kolor brązowy [zaskoczenie?], jest zmielona typowo dla tego typu wyrobów. Typowa angielka. Zapach początkowo jest kompozycją typowy dla Samuela - jakiś zapach i tytoń [ten sam zakurzony co zawsze]. Szlachetna roślina z czasem opada i czujemy co? POZIOMKĘ! Nie malinę a poziomkę taką dziko rosnącą gdzieś w lesie. Bardzo ciekawy zapach. Chemia jest praktycznie niewyczuwalna. Miłe zaskoczenie. Zasłużona ocena. Sam smak ładny tabakiera też, lecz za całokształt nie zasługuje na ocenę końcową 5. Ale ma mały plusik.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or