Russian Raspberry

 
0.0
 
3.6 (1)
0 1 0 0 0
Russian Raspberry

Informacje o tabace

Producent
OTC

Parametry tabaki

Smak tabaki
malina
Waga tabaki
10g
Opakowanie
metalowe

Off The Cuff Snuff

Recenzje użytkowników

1 review
Ocena ogólna
 
3.6
Ocena smaku
 
4.0(1)
Ocena opakowania
 
2.0(1)
Already have an account? or Create an account
(Updated: Styczeń 02, 2011)
Ocena ogólna
 
3.6
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
2.0
Zanim ją dostałem zastanawiałem czym się różni rosyjska malina, od tej "zwykłej", której nazwą codziennie operujemy. Poszukując w internecie informacji na ten temat niczego ciekawego nie znalazłem, no może oprócz wzmianki na jakimś portalu kryminalnym, w którym to była jakąś nazwą własna ;) oraz przepisu na drink (1 part Stoli® Razberi vodka, 1 part Kahlua® coffee liqueur, mleko).
Kolor troszkę ciemniejszy, konsystencja już bardziej jednolita, tabaka bardziej sucha. Po zażyciu tabaka nie zlatuje do gardła w przeciwieństwie do innych tak zmielonych wyrobów angielskich jakie miałem okazję próbować.
I faktycznie, jest malina :D Świetna słodziutka malina, chociaż chwilę później robi się kwaskowata, ale co najważniejsze odświeżająca.
Oj! ta cholera potrafi też uszczypnąć ;)
Po dłuższej kontemplacji nad aromatem stwierdzam, że jest tam coś jeszcze. Jest jakaś nuta, która siedzi gdzieś tam z tyłu. Czyżby to było mleko? Czy to tylko moja autosugestia po przeczytaniu składu na drink? Ciężko powiedzieć. W każdym bądź razie tabaka wyśmienita :]
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 2 0

Dodaj komentarz