Rum & Rasin

 
0.0
 
3.9 (3)
0 0 0 0 0

WoS

Recenzje użytkowników

3 reviews
Ocena ogólna
 
3.9
Ocena smaku
 
4.2(3)
Ocena opakowania
 
3.0(3)
Already have an account? or Create an account
Gdzie ten rum, gdzie te rodzynki?
Ocena ogólna
 
4.0
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
4.0
Chętnie eksperymentuje z tabakami, które mają dość nietypowe aromaty, dlatego moją uwagę przykuł WoS Rum&Raisin. Byłem po prostu ciekawy jak ten mix wyjdzie w praktyce i w sumie nastawiłem się na niesamowite przeżycia. Błąd. Po otwarciu naszym oczom ukazuje się jasnobrązowy proszek, prawie pylisty, delikatnie wilgotny, który potrafi się zbić w małe grudki. Zapach dziwny, ale bardzo zachęcający. Po zażyciu najpierw byłem zawiedziony, bo absolutnie nie czuć tu rumu, ani tym bardziej jakichkolwiek rodzynek. Na myśl przychodzi mi tylko jedno: słodkawe biszkopty. To wszystko w bardzo dobrym tytoniu, który jest w miarę łagodny dla nosa.

Więc reasumując: to, że w żadnym wypadku smak nie przypomina opisu z pudełka, nie zmienia ani na jotę tego, że jest to świetna tabaka, którą mogę polecić każdemu, kto lubi zapachy słodkawych biszkoptów.

POZYTYWNE ROZCZAROWANIE

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- łagodna dla nosa
- biszkopty!
- po prostu świetna tabaka
Minusy Tabaki
- nazwa nieodpowiednia dla zawartości
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 0
Rumowe królestwo.
Ocena ogólna
 
4.0
Ocena smaku
 
4.5
Ocena opakowania
 
2.0
Rum i rodzynki - na pierwszy rzut oka połączenie niezbyt smaczne ale jak się później okazało doskonałe.A wszystko zaczęło się niewinnie poprzez dostawę nowych tabak do lokalnej trafiki.Dużo czytałem o WoS'ach i kiedy miałem możliwość z kolegami kupiliśmy po pudełku - ja tą , a koledzy Extra Menthol.

Na początek tabakierka - strasznie się zawiodłem ponieważ nie mając paznokci (a ja niestety obgryzam) nie można jej otworzyć, czasami zajmuje mi to nawet kilka minut.Aczkolwiek muszę powiedzieć iż sam wygląd tabakierki przypadł mi do gustu.Lubię proste tabakierki bez jaskrawych kolorów.
Przejdźmy dalej, powoli otwieram pudełeczko po czym nasypuję trochę do anatomicznej tabakierki.Już z daleka było czuć tą wspaniałą woń która wołała mój nos: "Wciągnij mnie".Stało się, spróbowałem jak się okazało jednej z najlepszych tabak w moim życiu.Sucha konsystencja jest typowa dla angielskich tabak, które uwielbiam.Po zażyciu czułem różne smaki, najwięcej rumu aczkolwiek gdzieś tam przebijała się kawa z czekoladą co oczywiście było jak najbardziej pozytywne.O cenie nie będę się rozpisywał gdyż u mnie było to 6,80 zł.Dla mnie nie jest to dużo , i cena w różnych trafikach może być inna.
Także podsumowując tabaka jest jak najbardziej wskazana dla każdego.Może służyć jako tabaka codzienna, jak i tabaka na specjalne okazje.Nie praktyczna tabakierka która wyglądem nie odstrasza stanowi nieodłączny element tej tabaki.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
doskonały rumowy aromat
tabakierka (wygląd)
sucha konsystencja
Minusy Tabaki
tabakierka (otwieranie)
cena
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 2 0
Tytoniowy rodzynek
(Updated: Marzec 21, 2011)
Ocena ogólna
 
3.8
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
3.0
Moja pierwsza tabaka od Wilsons of Sharrow i muszę przyznać, że wywarła na mnie pozytywne wrażenie ;)
Suchość to cecha niezbyt przeze mnie i mój nos pożądana, więc muszę zaznaczyć na wstępie, że to raczej jedyna wada tej tabaki dla mnie. Inna kwestią jest design tabakierki, za którym specjalnie nie szaleję, ale dam mu 4 punkty (2 zbytnio obniżyłyby ogólną ocenę). A więc, od momentu zażycia czuć dość słodkawą, tytoniową nutę, której akompaniuję delikatny aromat białego rumu. Rodzynki nie są tutaj jakoś specjalnie wyczuwane prze ze mnie, być może to ta tytoniowa baza miała być tą rodzynką ;) Produkt dość oryginalny, do którego się zdążyłem już przywiązać. Tabakę tę można potraktować jako doskonałe wypełnienie wolnych wieczorów. Herbata z miodem, Anna Karenina i...Rum & Raisin! Ogółem ma w sobie coś, hmm... Prowincjonalnego? Tak! Sądzę, że Lewinowi by się owa prowincjonalność spodobała. Pozostaję jeszcze tylko kwestia Kitty... :)

Na Zdrowie!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Słodkawa, tytoniowa baza
- Niecodzienny aromat
Minusy Tabaki
- Suchość
- Tabakierka
M
Top 50 Recenzent 17 reviews
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 2 0

Dodaj komentarz