Rock's Ice

 
0.0
 
2.1 (1)
0 0 0 0 0

Informacje o tabace

Producent
Synchro

Parametry tabaki

Smak tabaki
lodowy mentol
Waga tabaki
8 g
Opakowanie
plastikowe

Synchro

Rock's Ice

Recenzje użytkowników

1 review
Ocena ogólna
 
2.1
Ocena smaku
 
1.5(1)
Ocena opakowania
 
4.5(1)
Already have an account? or Create an account
Lód? Powiedzmy...
Ocena ogólna
 
2.1
Ocena smaku
 
1.5
Ocena opakowania
 
4.5
Właśnie kończę próbkę tej tabaki, w związku z tym zdecydowałem się na krótki opis ponieważ nie mam zamiaru jej więcej próbować. Dostałem ją w woreczku strunowym razem z przesyłką od taganzy jakiś rok temu. Nieszczęsną próbkę męczyłem zatem rok, a gdybym nikogo nie częstował byłoby pewnie póltora...

Tabaka ma barwę brązowożółtą, lub jak kto woli jasnobrązową(bardzo jasno). Zmielona jest w drobny pył, chociaż czasami można trafić na większe kawałki tytoniu. O wilgoci nie ma co pisać, gdyz jej właściwie nie ma .

Deklarowany aromat to, jak trafnie przetłumaczono na serwisie, lodowy mentol. Wąchając tabakę przed zażyciem można poczuć bardzo delikatny aromat tynku, po mentolu nie ma natomiast ani śladu. Wrażenia po zażyciu są jezcze gorsze - tynk staje się rzeczywistym dominantem "kompozycji". Moje pierwsze skojarzenie z lodem to ten, który znamy ze świetnej tabaki McChrystal's. Tutaj również występuje, jednak(o zgrozo) w porównaniu do wspomnianej tabaki wypada jak Tęczowa Cola przy Pepsi(tyle, że jak na ironię to właśnie produkt kryształków jest tańszy :)) - niby to samo, a różnicę czuć na kilometr.

Proszek jak wspomniałem jest bardzo pylisty, tabaki idące po wciągnięciu do gardła to nic - ten idzie chyba do tchawicy powodując uczucie duszenia się jakieś 2-3 sekundy po zażyciu. Nic przyjemnego? Żeby było jeszcze mniej, dodam, że śluzówka róznież bardzo źle to znosi - niesamowity ból może wystąpić nawet po niewielkiej dawce.

Tabaka zapakowana jest w typowe dla Synchro akrylowe pudełeczko, takie jakie ma Paul Gotard. Jest solidne, łatwo je napełnić i nadaje się szczególnie do pylistych tabak ze względu na regulację dozownika.

Serdecznie dziękuję taganzie, że przysłał mi próbkę tego wyrobu. Gdyby nie to być może kupiłbym całe opakowanie i żałował tego przez długi czas. Tabakę mogę polecić tylko kolekcjonerom i fanom pylistych tabak, choć jestem pewien, że dla tych drugich znalazłoby się coś lepszego. Pozdrawiam.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Lodowy mentol
Minusy Tabaki
Suchy pył
Bardziej tynk niż lód
Śluzówka będzie cierpieć
Zgłoś tę recenzję Komentarze (1) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 4 0

Dodaj komentarz