redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

FC Bayern Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.6 (16)
16249   0   1   0   0   1

Recenzje użytkowników

1 reviews with 1 stars

16 reviews

 
(3)
 
(7)
 
(3)
 
(2)
 
(1)
Ocena ogólna 
 
3.6
 
3.4  (16)
 
4.0  (16)
Access restricted to members. To continue register or
Powrót do pozycji
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  
 
Sortowanie 
 
Ocena ogólna 
 
1.0
Ocena smaku 
 
0.5
Ocena opakowania 
 
3.0

Marketingowe kłamstwo

Pamiętam jak dziś dzień, w którym poszedłem z misją kupna nowej tabaki. Jako, że byłem bardzo nie doświadczonym tabacznikiem, zachodziłem do najzwyklejszej trafiki, gdzie jest 10 tabak na krzyż z czego 8 to Pöschle. Rzucił mi się w oczy egzemplarz omawianej tabaki. Cena dość wygórowana, logo klubu sportowego z Monachium, to musi być coś smacznego. Oj jak bardzo się pomyliłem...

Czerwona tabakierka przykuwa uwagę, ma nawet 4 gwiazdki nad logiem w porównaniu do trzech w Gawith Apricot! Czerwień jest podobna jak w Red Bullu, wydaj się, że to ta sama tabakierka z innym zamknięciem i nadrukiem. Producent musiał chyba zrekompensować sobie wykupienie możliwości używania znaku Bayern Monachium poprzez wyższą cenę, ponieważ tabaka smakuje IDENTYCZNIE jak wspomniany wyżej Gawith. Pozwolę więc przytoczyć opis z recenzowanego już przeze mnie Morelowego:

"Proszek jest średnio zmielony, średnio wilgotny, jasno brązowy. Dobra, raz się żyje, zdrowie...!

Ahm... po raz kolejny pytam siebie, co ta tabaka jeszcze robi w mojej kolekcji? Od razu po zażyciu atakuje nas przytłaczający, Pöschlowski, Red Bullowy, nachalny mentol. W tle wyczuwalny jest aromat, który określać jako morelowy to obrażać ten owoc. Dajmy mojemu nosowi chwilę na strawienie tego menotlu i wróćmy za kilka minut... Ah te cuda technologii, już jestem spowrotem! Stopniowo za mentolem wyłania się, coraz bardziej wyczuwalny aromat tego, co było wcześniej w tle. Jest to mdły, sztuczny czy wręcz chemiczny smak pseudoowocowy. Posłużmy się tą nieszczęsną morelą. Podobnie jak po wąchaniu zawartości pudełka, teraz też czuć ten okropny smak środków czystości o smaku owocu. Aromat jest duszący, nijaki, nie wie czy on chce być jednak owocowy, jednak mentolowy, czy może być uniwersalnie słaby. Jak najszybciej chcę pozbyć się go z mojego nosa, żegnam więc Was drodzy czytelnicy w drodze do najbliższego mi "punktu poboru wody bieżącej".

Odradzam tą tabakę każdemu, NIE jeśli lubisz morelę, NIE jeśli lubisz tytoń, NIE jeśli lubisz mentol oraz NIE jeśli lubisz tabakę. Moim zdaniem ten element wśród tabak wypacza pojęcie o smaku tej używki. Jest to najgorsza tabaka z jaką miałem do czynienia. Nie odczuwam ŻADNEJ przyjemności z jej zażywania i co ciekawe, było tak od początku."

Reasumując jest to zabieg marketingowy, żeby tą samą tabakę w innym opakowaniu sprzedać po wyższej cenie, może po to, żeby rozszerzyć grono odbiorców. To musi być ciekawostka dla fanów zespołu z Monachium, żeby mieć w kolekcji między swoimi proporczykami, koszulkami, tabakę z logiem ich ukochanego klubu. Ewentualnie kolekcjonerzy tabakierek mogliby być nią zainteresowani. To chyba jedyne grupy docelowa, w której kupno tej tabaki spotka się z moją akceptacją, całej reszcie serdecznie odradzam. Jeśli jesteś psychofanem Gawith Apricot, po prostu ją kup, bo FC Bayern to to samo, tylko 2x droższe.

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1