redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
FC Bayern
FC Bayern Hot
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 
 
4.4
Ocena smaku 
 
4.5
Ocena opakowania 
 
4.0

Coś dobrego prosto z Monachium

Cóż nawet jeśli nie jesteśmy fanatykami monachijskich klubów piłkarskich wielce wskazane jest zainteresowanie się tą oto tabaką firmowaną nazwą i barwami jednego z nich. Chodzi oczywiście o FC Bayern Snuff- całkiem przyjemną używkę ze stajni Poschla.
Na pierwszy rzut oka widzimy jaskrawo czerwone, standardowe, 'gawitowe' opakowanie z całkiem miłym designem i rozplanowaniem napisów do tego są barwy klubu- jest w porządku pod tym względem. Szczelność opakowania jest bez zarzutu.
Na pierwszy rzut nosa czujemy przyjemny mentol przy głębszym zaciągnięciu się aromatem odkryjemy morelę i to całkiem silną, zauważyłem też, że im bliżej końca tej szlachetnej używki tym morela staje się silniejsza.
Gdy w końcu zażyjemy nasz specjał udanym się w swoistą podróż po nikotynowo- morelowo- mentolowych polach. Tabaka nie należy do demonów mocy ale trzeba przyznać, że daje całkiem dobrego 'kopa'. Dodatkowo dzięki swojej konsystencji czyli średniemu zmieleniu i dobrej wilgotności nie kwapi się do nieprzyjemnego spływania po gardle.

Tą tabakę będę wspominał z sentymentem i niewykluczone że kiedyś do niej wrócę jest to niewątpliwie bardzo dobre połączenie mocy i dobrego aromatu, oczywiście jeśli ktoś lubuje się w słodkawych aromatach.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-zrównoważona moc ale nikotynowy kop jest
-przyjemna morela
-dobre szczelne opakowanie, obowiązkowy obiekt kultu kibica FC
-dobra konsystencja i wilgotność tabaki
Minusy Tabaki
-z drugiej strony większość poschli ma tą konsystencję
-szczerbiące się zamykanie opakowania
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or