redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Königsprise
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Królewska codzienność


Król powinien nosić koronę i wygrywać wojny. Powinien być mecenasem i w odświętnym stroju przyjmować posłów zagranicznych, w jedwabnych szatach wyruszać na polowanie. Król to instytucja, król ma wiele obowiązków. Pomimo nimbu go opromieniającego jest mimo wszystko człowiekiem, a ludzie mają słabości. Ten niebieski król daje się poznać właśnie ze swojej codziennej strony - może już nie tak olśniewającej, jednakże wciąż wyniosłej i szlachetnej.

Tabaka tania, ze względu na saszetkę. To jest pierwszy znak - nie jest to produkt plebejski. Wszem i wobec wiadomo, że laik sięgnie po opakowanie najładniejsze. W trafice w której kupowałem, król leżał obok ozony president i klubu packardsa - magnatów o pięknej powierzchownośći. Było ich wielu, szaszetka z królem tylko jedna. Król zawsze jest tylko jeden.

Rozcinam saszetkę i czuję wydobywający się z niej piękny aromat. Aromat tytoniu zaprawionego kamforą i mentolem. Aromat zmysłowy i w jakiś sposób niedostępny, szlachetny i szorstki. Po użyciu w pierwszej chwili czuć silny mentol, ale nie zwalający z nóg i wykrzywiający twarz, lecz doskonale wyważony. Później nadchodzi łagodna słodycz kamfory. Wspaniale skomponowana i odświeżająca mieszanka aromatów. Pobudzająca i za sprawą dobrego tytoniu - uspokajająca. Upajająca. To tytoń jest tu najważniejszy, nadający całości odpowiedniego ciężaru i dostojeństwa.

Niebieski król został przyłapany w sytuacji codziennej. Nic na tym nie stracił, dał się poznać. Pozwolił wniknąc w swój prosty charakter i pokochać, ale już nie miłością poddanego. Pozwolił się pokochać miłością braterską. Królewska to świetna tabaka na co dzień, nie męcząca, wyważona i zawsze spełniająca pokładane w niej oczekiwania. Nie jest to tabaka wybitna, ale przecież nie każdy władca jest jak Marek Aureliusz filozofem. Gdyby tak było, świat by oszalał.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+ świetna tabaka codzienna
+ cena
+ doskonałe proporcje
+ dzięki saszetce nie wietrzeje
Minusy Tabaki
- szybko się kończy
- saszetka wymusza konieczność posiadania tabakiery
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or