redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Johnny Apricot
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Wrzesień 11, 2012)
Ocena ogólna 

4.0
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

4.0

Scenariusz, który zdarzał się już nie raz i niemal znam go na pamięć: Z pewnym znudzeniem przemierzałem korytarze budynku, sprawdzając co tam ciekawego dzieje się na świecie. Oczywiście dzień jak co dzień, czyli właściwie nic. Hałas i harmider jak to zazwyczaj bywa na szkolnych przerwach. Aż tu nagle spotkałem znajomego, który mówi mi o jakiejś niespodziance. Sięgnął do kieszeni wytartych dżinsów i wyjął błękitną, poschlowską tabakierę, której jeszcze nigdy w życiu nie widziałem. Na przodzie widniał biały napis, otoczony czerwonym kolorem.... Mimo tego, że znamy się nie od dzisiaj, jakoś nigdy Gawith Apricot nie wspominał mi o tym, że ma brata bliźniaka. Ubranego po prostu w inne ciuchy. Bohater naszej opowieści zwie się Johnny i pochodzi z Austrii. Tam został zakupiony i prawdopodobnie jest to jedyny kraj gdzie można go spotkać, gdyż został wyprodukowany specjalnie na tamtejszy rynek. Smakuje i wygląda niemal kropka w kropkę tak samo jak jego przesławny braciszek. To samo zmielenie, ta sama wilgotność. W smaku może jest ciut słodszy, ale w zasadzie to zupełnie to samo. Zapakowany tylko w inną tabakierę, estetyką nie dorastającą Gawithowi do pięt. Szczerze mówiąc, kiedy tylko go ujrzałem, spodziewałem się jakiejś olbrzymiej nowości. Trochę się zawiodłem. Nawiasem mówiąc mój kolega jest akurat abstynentem i chciał abym mu powiedział jak Johnny smakuje. Ale i tak niespodzianka była bardzo udana. Takie miłe rozczarowanie.....

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or