Szczegóły recenzji

2.2 3 0.5
STOK
Stok Orange
(Updated: Maj 15, 2011)
Ocena ogólna

2.6
Ocena smaku

3.0
Ocena opakowania

1.0
Pamiętając moje poprzednie wyroby Stoka postanowiłem zakupić kolejny. Tym razem padło na pomarańczę i niestety zawiodłem się. Od puszki na dobrą sprawę nie oczekiwałem już nic pozytywnego. Pamiętając jak łatwo zmienić ich kształt i jak trzeba się z nimi mocować, by je otworzyć lub zamknąć byłem nastawiony bardzo sceptycznie. Tutaj się jednak lekko zaskoczyłem. Moja puszka jeszcze się nie zdeformowała i otwiera się dość dobrze, pomimo, że mam ją ok. 2 tygodni. Jednak znalazło się w niej coś innego co jest olbrzymim minusem. Otóż górna jej cześć była już pokryta... rdzą. ;/ Z tego co przyuważyłem, to na dnie też mogę spodziewać się rdzy. Poza tym puszka bankowo się powykrzywia i będzie trzeba używać nie wiadomo jakich kombinacji by ją zamknąć. Chyba najwyższa pora by Stok zmienił wszystkie puszki na plastik, bo jeśli tabaka wyprodukowana miesięcy temu 4 do 5, zachodzi rdzą to jest coś nie tak.
Konsystencja to przyjemny w dotyku, grubo mielony puch. Koloru brązowego, mlecznej czekolady. Pojawiają się jasne drobinki. Było początkowo kilka grudek, lecz niewiele. Tabaka ta jest dużo suchsza od innych Stoków. Jednak nadal jest tabaką wilgotną.
Aromat był dla mnie rozczarowaniem. Nie ukrywam. Początkowo czujemy chłodną mentolową nutę. Następnie jest bardzo delikatna pomarańcza. Nie jest to już intensywny zapach jak w przypadku Stoka Strawberry czy Peach. Tutaj aromat bardziej można porównać do Ozony Orange. Zdecydowanie za słaby. Może inaczej nie dało się tego zrobić i stąd ten zawód ? Po tym jak pomarańcza trochę uleci z nosa, czujemy posmak tytoniu. Takiego samego jak w innych Stokach. Aromat lekkiego mentolu, bardzo słabej pomarańczy i leciutkiego tytoniu utrzymuje się dość długi czas.
Podsumowując Stok Orange to zwykły średniak, trzeba do tej tabaki podejść z dystansem, lub kupić ją jako pierwszego ze Stoków, by później nie przeżyć zawodu.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Konsystencja
- Cena
Minusy Tabaki
- Puszka
- Aromat
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 0

Komentarze

Already have an account? or Create an account

Dodaj komentarz