Non Tobacco Herbal Snuff

 
0.0
 
3.6 (2)
0 1 0 0 0
Non Tobacco Herbal Snuff

Informacje o tabace

Producent
Dholakia Tobacco pvt Ltd
W sprzedaży
Zawiera tytoń
Nie

Parametry tabaki

Smak tabaki
zioła
Waga tabaki
4g
Opakowanie
plastikowe

Dholakia

Non Tobacco Herbal Snuff

Recenzje użytkowników

2 reviews
Ocena ogólna
 
3.6
Ocena smaku
 
3.5(2)
Ocena opakowania
 
4.0(2)
Already have an account? or Create an account
Ajurwedyjska nitrogliceryna
Ocena ogólna
 
4.0
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
4.0
Ajurwedyjski – ten przymiotnik robi ostatnimi czasy oszałamiającą karierę. Na serwisach aukcyjnych mnożą się oferty z ajurwedyjską pastą do zębów, kremem, relaksującym olejkiem, można zamówić ajurwedyjski masaż, dietę. Nie mogło zatem zabraknąć na rynku ajurwedyjskiej tabaki. O co w tym całym zgiełku chodzi? Otóż ajurweda, to indyjska medycyna starożytna, zajmująca się kompleksowo zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym człowieka. Termin „ajurweda” oznacza dosłownie „wiedzę o życiu”. Różne się rzeczy w życiu wąchało (proszę, bez głupich skojarzeń!), lecz pierwszy raz w życiu miałem okazję nasypać sobie do nosa czegoś, co recepturą sięga 7 w. p.n.e. Efekt? Piecze, pali, swędzi, gryzie, ale też miło, ziołowo pachnie. Matko, czego oni tam nasypali? Producent jest bardzo tajemniczy, gdyż opisuje zawartość następującymi słowami: zioła i korzenie zmieszane z mentolem. Super – a zatem, w składzie może znajdować się wszystko, wliczając roślinność o działaniu stricte halucynogennym. Na szczęście, po empirycznym zaaplikowaniu sobie sporej dawki, niczego takiego nie zaobserwowałem – pralka nie zaczęła nagle nadawać Telewizji Trwam, a mój kot nadal stał na czterech łapach i monologując za cholerę nie chciał przejść z kociego na ludzki. Dobrze, będę żył! Snuff ma bardzo przyjemny kolor: delikatny, jasnobeżowy, jak kawa zbożowa z dużą dolewką mleka. Pachnie pięknie: orientem, trawą cytrynową i całą gamą azjatyckich roślin, o istnieniu których wiedzą jedynie lokalni szamani. Po zażyciu, zapach utrzymuje się długo, a duża domieszka jakiegoś niby-pieprzu jeszcze go wzmacnia. Zauważyłem też, że tabaka ma właściwości pobudzające, daje taki orientalny strzał pozytywnej energii. Naprawdę, podoba mi się ten wyjątkowo dziwny produkt. I chociaż nie jestem zbytnim entuzjastą tabak beztytoniowych, ta jest szczególna i jestem pewny, że kupię ją jeszcze nie raz. Tabakiera jest ładna, kolorystyka z dominującą zielenią przyjemna dla oka, harmonijna i nie narzucająca się. No, może oczy konserwatywnego Polaka trochę razi jakiś dziwny, lekko transseksualny osobnik z czarną, krzaczastą brodą. Minusem jest gramatura – 4 gramy, to jednak stanowczo za mało. Generalnie, rzecz dla pozytywnych świrów – chcesz powąchać ajurwedyjskiego strzelniczego prochu, maczanego w nitroglicerynie? Dholakia Herbal da Ci tę przyjemność! Oczywiście, że polecam!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- ciekawy i tajemniczy smak,
- ożywcze działanie,
- ponadprzeciętna moc,
Minusy Tabaki
- brak tytoniu,
- mała tabakiera,
Zgłoś tę recenzję Komentarze (2) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 3 0
(Updated: Styczeń 12, 2011)
Ocena ogólna
 
3.2
Ocena smaku
 
3.0
Ocena opakowania
 
4.0
Tabaka beztytoniowa, jednak, nie jak w przypadku większości z mieszanki cukrów.
Na opakowaniu mamy napisane, że jest mieszanką ziół na podstawie starej hinduskiej receptury.
Ma kolor beżowy, jest raczej średnio wilgotna.
Smakuje, jak...ależ to ciężko określić...
Na pewno smakuje ziołami, ale jakimi zgadnąć, to sztuka.
Nie jest to smak bardzo przyjemny, choć na swój sposób odświeżający.
Ulatnia się szybko, jednak na bardzo długo w nosie pozostaje uczucie przyjemnego pieczenia, czy mrowienia, idealny wynalazek na katar.
Ten nieco szpitalny smak nie jest rewelacją, ale jeśli ktoś szuka niementolowego i beztytoniowego produktu tabaczanopodobnego do udrożnienia nosa na dłużej to stanowczo jestem na tak.
Reszta może sobie odpuścić.
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 2

Dodaj komentarz