Lemon and Lime

 
0.0
 
4.0 (1)
0 0 0 0 0

Informacje o tabace

Producent
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd

Parametry tabaki

Smak tabaki
cytryna i limonka
Waga tabaki
5 g
Opakowanie
metalowe

Wilsons & Co (Sharrow) Ltd Lemon and Lime

Recenzje użytkowników

1 review
Ocena ogólna
 
4.0
Ocena smaku
 
4.0(1)
Ocena opakowania
 
4.0(1)
Already have an account? or Create an account
Cytryna i limonka
Ocena ogólna
 
4.0
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
4.0
Cytryna i limonka, czyli tabaczna wersja napoju Sprite. To pierwsza myśl jaką podsuwa nam nazwa produktu z Sharrow Mills. Jak jest na prawdę? Znacznie lepiej.

Właściwie, to gdyby nie uprzejmość panów z Fajkowo.pl to pewnie nie raczył bym się tą tabaką. Już, już miałem ją w koszyku, już prawie kupiłem ale po podliczeniu sumy zakupów, z czegoś musiałem zrezygnować. Wybór padł na Lemon and Lime. Jak wielkie zaskoczenie a zarazem radość mnie spotkała, gdy we wnętrzu paczki znalazłem tabakę, której w końcu nie kupiłem. W tym przypadku darmowa tabaka cieszy podwójnie, bo jej smak jest na prawdę dobry.

Pięciogramowa puszeczka otwiera się opornie, ponieważ jasnobrązowy i drobno zmielony proszek jest wilgotny (jak na tego producenta) i dostaje się między wieczko a denko. Po otwarciu daje się wyczuć wyraźny aromat tytoniu i nieco słabszy limonki. Zauważam tu podobieństwo aromatu (tytoń + owoce) i konsystencji do innej owocowej tabaki Wilsons of Sharrow - Blueberry. Podobnie jak w Jagodzie, w smaku dominują owoce - kwaśna cytryna i gorzkawa limonka. Trzeba zaznaczyć, że są to bardzo soczyste, świeże i naturalne owoce i tym właśnie różnią się od gazowanego napoju. Smak nie zaskakuje, jest taki jaki ma być i chyba więcej nie da się wycisnąć z owocowej tabaki.
Lemon and Lime jest tabaką prostą ale smaczną. Dzięki swojej przystępnej formie nie powinna sprawić problemów w zażywaniu nawet początkującym tabaczarzom. Jest to dobry wybór na początek przygody z produktami Wilsons of Sharrow.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+ świeże i soczyste owoce
+ przystępna konsystencja
+ delikatna dla śluzówki
Minusy Tabaki
- puszeczka opornie się otwiera
- jest "tylko" dobra
Zgłoś tę recenzję Komentarze (3) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 6 0

Dodaj komentarz