Ice Lemon (non-tobacco)

 
0.0
 
4.1 (5)
0 1 0 0 0
Ice Lemon (non-tobacco)

Informacje o tabace

Producent
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd
W sprzedaży
Zawiera tytoń
Nie

Parametry tabaki

Smak tabaki
limonka
Waga tabaki
5g
Opakowanie
metalowe

Wilsons of Sharrow

Ice Lemon (non-tobacco)

Recenzje użytkowników

5 reviews
Ocena ogólna
 
4.1
Ocena smaku
 
4.1(5)
Ocena opakowania
 
4.3(5)
Already have an account? or Create an account
Ice Lemon, czyli nie ważne ile zażyjesz- efekt jest ten sam
Ocena ogólna
 
3.9
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
3.5
Wyciągam z pośród moich tabak: Ice- Lemona. Coś tu jeszcze zostało. Do diabła nie idzie otworzyć puszeczki to już nie pierwsza puszeczka od WOS-a która się zacięła. I w dodatku na etykiecie nie widać już niemal nic przez sporadyczne noszenie jej w kieszeni. Biorę nożyczki i dobieram się do żółtego drobnego proszku. Jest taka jaką ją pamiętam, choć ostatni kontakt miałem z nią jakieś 3 miesiące wstecz, zresztą beztytoniówka chyba i po 10 latach nie zmieniła by swojego aromatu :p. I to samo odczucie jakie pamiętam: witaminka, cytrynka, za mało ICE, odświeżenia, które mogę znaleźć np. w Butterfly Lemon. Ice- Lemon ma to do siebie, że nie istotne jest czy zażyjemy mini szczypte czy MEGA szczypte- efekt w nosie jest ten sam... No może, tylko husteczki nabierają później bardziej żółtego koloru. Mimo wszystko daję mocne 4. Ostatnio bawię się trochę z produktami "tabakopodobnymi" i na ich tle Wilson of Sharrow ICE-LEMON naprawdę nie wypada najgorzej.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Smak delikatny, ale cytrynka jest;
- Witaminki tylko nie wiem czy przez nos podziałają;
- Jak na beztytoniówke- spoko ;)
Minusy Tabaki
- Brakuję mi trochę efektu "ICE"
- Trafiła mi się jakaś nie wadliwa puszeczka, niestety w przypadku WOS-a już nie pierwszy raz i stąd moja ocena
K
Top 50 Recenzent 18 reviews
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0
Ice Lemon
Ocena ogólna
 
4.9
Ocena smaku
 
5.0
Ocena opakowania
 
4.5
Nie zażywam zbyt często tabak beztytoniowych chociaż mam ich kilka, Naseweiss, 2 ozony snuffy weiss, Tiger'a Guarana i właśnie Ice Lemon od WoS'a. Świetny cukierek. Aromat cytrusów naprawdę świetny. Bardzo sypki proszek, jak zamykam tabakierkę to jeszcze trochę do powietrza ucieka . :)Ale polecam, polecam. Warto spróbować. Wiem, że jeszcze kiedyś napewno ją kupię.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Bardzo przyjemny aromat
Minusy Tabaki
- Nadruk na tabakierce się ściera
- Czasem przy otwieraniu się trochę wysypie
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 1
Cukier? Zwykle nie słodze, ale dla Ice Lemon robię wyjątek!
(Updated: Grudzień 02, 2011)
Ocena ogólna
 
4.5
Ocena smaku
 
4.5
Ocena opakowania
 
4.5
Nie myślałem ,że kiedykolwiek napiszę coś takiego o tabakopodobnym cukrze, ale to jest świetne! Szerokiego banana na twarzy wywołuje już sama tabakierka, niby taka sama jak w każdym Wosie, ale jest jedno "ale", tabakiera nie jest oszpecona ostrzeżeniem, już wiem jak wygląda w całości ludzik z Wosów. Okazało się ,że pod nalepką z ostrzeżeniem jest jeszcze ostrzeżenie od firmy "Tobacco seriously damages health". Co w tym przypadku wygląda komicznie, w końcu nad "firmowym ostrzeżeniem" pod nazwą odświeżacza jest napisane "non tobacco". Sama forma proszku też jest ciekawa, to pył, puder, atomy, a nie proszek! Do tego jest nieprzeciętnie sucha, jednak szybko łapie wilgoć, nawet starannie zabezpieczona. Przejdźmy jednak do aromatu. Pięknie! Mentholowe-cytrusy, trącą może z początku sztucznością, ale szybko przestałem na to zwracać uwagę, proszek jest bardzo smakowity, na początku cytrusowa fala, później równomierny menthol, jakiś dziwaczny menthol, ale smaczny. Jest to pierwszy cukier ,który spełnił moje oczekiwania, ba jestem nim zachwycony. Przy czym uwaga, aromat jaki poczujemy w dość dużym stopniu zależy od ilości proszku jaką zażyjemy, raz są to bardziej limonki, raz cytrynki, innym razem znów mentol wkracza do akcji szybciej niż zwykle. Jedyną wadą jest krótkotrwały aromat, ale myślę ,że większość z nas uwielbia to "dobieranie" z puszeczki.

Brawa dla WoSa! Robią nie tylko dobre tabaki, ale stworzyli genialny odświeżacz.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Dualistyczny aromat
-Tabakierka z pełną naklejką
-Pierwszy cukier ,który mi się naprawdę spodobał
Minusy Tabaki
-Brak tytoniu
-Puszeczka za mała w stosunku do ilości proszku, etykietka zdziera się.
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 0
Tylko 2 kalorie
Ocena ogólna
 
4.2
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
5.0
Tabaka beztytoniowa. Już w pierwszym odruchu, wraz z otwarciem klimatycznej puszeczki, zadziwia nas swoim kolorem: nietypowym, bo jasnożółtym. Nie muszę chyba opisywać, jakiego rodzaju skojarzenia nasunęły mi się na ten widok. Głowę daję, że zażywając tę tabakę publicznie, prędzej czy później, trafilibyśmy na 48 godzin, na „dołek”, z konkretnymi, aczkolwiek zupełnie bezpodstawnymi, zarzutami posiadania twardych narkotyków. Drugie zaskoczenie przyszło wraz z analizą zmielenia tabaki – produktu, o tak mikroskopijnej strukturze jeszcze nigdy nie widziałem: to coś drobniejszego niż pył, talk lub puder, to piana z nanocząstek, krem z okruchów ledwie widzialnego puchu. Zaskoczenie trzecie – smak. Z pozoru silny, ostry, cytrynowy, odurza mocą i odbiera oddech; znika jednak bardzo szybko, pozostawiając miłe uczucie słodkiego odświeżenia i przyjemne łaskotanie w nosie. Taki lekko psychodeliczny, tabaczany Tic Tac – mały, mocny, szybko się rozpuszcza i tylko 2 kalorie. Lubię zażyć Ice Lemona przed jakąś cięższą, przytłaczającą czy ponurą tabaką, np. przed Perlesreuterem Pöschla – nieco rzadziej używam jej samoistnie, w celach odświeżająco-ożywczych. Oczywiście nie traktuję tego produktu, jako tabaki pełnoprawnej, zaliczam ją raczej do grona szeroko pojętych… słodyczy.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- smaczna,
- mocna,
- ciekawy kolor,
- ładna puszka,
Minusy Tabaki
- przesłodzona,
- brak tytoniu,
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 0
ŻÓŁTY PYŁ
(Updated: Sierpień 05, 2011)
Ocena ogólna
 
3.2
Ocena smaku
 
3.0
Ocena opakowania
 
4.0
Tabaka zakupiona w celu spróbowania pierwszego WoS`a, niestety okazało się, że przypadkiem jest to bez tytoniowy odświeżacz do nosa.

Pudełko typowe dla tej firmy. Metalowe z charakterem...

Po otworzeniu moim oczom ukazał się żółty proch nasypany ponad brzegi pudełka i oczywiście się trochę wysypało (przy kilku następnych otwarciach również). Proch z tabakierki zalatuje jakimś lekarstwem, a właściwie czymś co dostarcza organizmowi witamin Plusz czy coś tego typu. Po zażyciu czuć limonkę następnie bardzo krótko lecz wyraziście cytrynę, a na koniec już podczas spływania do gardła smak i zapach cukierków "Ice" (?) - takie niebieskie, których nie lubię. Pył lekko drapie w gardło, dla śluzówki jest delikatny jednak w dużej ilości pokazuje przeciętną

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Naturalny zapach cytryny
Minusy Tabaki
Brak tytoniu!
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0

Dodaj komentarz