Golden Pinch

 
0.0
 
4.6 (2)
0 1 0 0 0
Golden Pinch

Informacje o tabace

Producent
Snuff Store

Parametry tabaki

Smak tabaki
kwiaty
Waga tabaki
10g
Opakowanie
metalowe

Snuff Store

Golden Pinch

Recenzje użytkowników

2 reviews
Ocena ogólna
 
4.6
Ocena smaku
 
4.5(2)
Ocena opakowania
 
4.8(2)
Already have an account? or Create an account
Złota Szczypta
(Updated: Luty 12, 2012)
Ocena ogólna
 
4.9
Ocena smaku
 
5.0
Ocena opakowania
 
4.5
Spodobało mi się określenie zapachu Golden Pinch jako zwiewnego (vide recenzja Pastora), bo taki właśnie lekki i zwiewny aromat cechuje tę tabakę. Poliaromatyczne tabaki z gatunku scented rzadko bywają oczywiste i jednoznaczne, czasem nawet ciężko wychwycić pojedyncze zapachy z całego bukietu aromatycznego. Podobnie jest z Golden Pinch zaserwowanym nam przez Blender's, niewątpliwie mamy tu do czynienia z całym kwiatowym bukietem, świetnym lekkim tytoniem i jeszcze lżejszą nutą drewna, chyba cedrowego. Sprzedawca zapewnia ,że w skład tej mieszanki wchodzą olejek lawendowy, różany i fiołkowy. Udało mi się wychwycić tylko ten pierwszy, jednak czuć ,że nie jest to aromat na który składa się tylko jeden kwiatek, więc z pewnością pozostałe dwa też są obecne. Tytoń został odpowiednio dobrany do lekkiego zapachu kwiatowego, jest smaczny, jednak nie wybija się szczególnie, po jakimś czasie jest odczuwalny w tle. Za to wspomniany aromat cedrowy jest wyczuwalny i towarzyszy nam ciągle, uszlachetnia mieszankę. Golden Pinch może być dobrą tabaką dla ludzi sceptycznie podchodzących do tabak kwiatowych, bojących się zapachu mydła czy innych wynalazków łazienkowych, tutaj nie ma takiego ryzyka. Całość jest przyjemna, naturalna, nienachalna, Budzi podziw lekkością połączoną jednocześnie z wyrazistym, acz złożonym aromatem. Aromat utrzymuje się do kilku minut. Tabaka jest można powiedzieć neutralna, ani słodka, ani gorzka, co poczytuję za plus jako ,że moje tabaczane menu ostatnio emanuje słodkościami. Całość jak najbardziej dobrej jakości, w mojej opinii zasługuje na 5, chociaż nie jest to może mój wymarzony aromat.

Proszek jest drobno zmielony, jasny, ale co ciekawe zbija się w grudki. Grudki dość mięsiste, jeśli można tak je określić. Wilgotność tej tabaki może być pewnym urozmaiceniem, na tle innych wyrobów angielskich. Tabaka nie jest zbyt mocna pod względem nikotynowym.

Tabakierka gwintowana, aluminiowa, mieści 10 gram tabaki. Jest bardzo podobna do tabakier Toque, odrobinę większa. Muszę powiedzieć ,że ten rodzaj puszek bardzo dobrze się sprawdza, nie ma strachu ,że się coś wysypie, aromat i konsystencja nie ulegają zmianom. Etykietka jest jednak na mój gust odrobinę zbyt prosta. Składa się na nią czerwony napis Blender's Snuff i nieco większy, czarny napis Golden Pinch, poniżej ostrzeżenie o szkodliwości zajmujące pół etykiety. Jednak nie ma co narzekać, jako ,że produkt dobry i równie dobra tabakiera.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Nienachalny, naturalny aromat kwiatowy
-Ciągle obecny cedrowy posmak w tle
-Dobry tytoń
-Puszka
Minusy Tabaki
-Malutki minusik: skromna etykieta
Zgłoś tę recenzję Komentarze (4) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 4 0
Ładne kwiatki
(Updated: Grudzień 14, 2011)
Ocena ogólna
 
4.2
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
5.0
Pyszne kfiatky! Nie jest żadną tajemnicą, że najbardziej lubię tabaki kwiatowe, w szczególności angielskiego rodzaju. Tym razem trafiłem na smak, którego dotychczas nie znałem. Smak zaskakujący i ciekawy. Niepodobny do niczego, co znam. Lekki, zwiewny ale charakterystyczny i… specyficzny, oryginalny, nietuzinkowy, z modernistycznym zacięciem. Tabaka jest jasnobrązowa, sucha, sypka, pachnie mocno i intensywnie. Znakomicie komponuje się z jakimś dobrym, palonym tytoniem (i nie mam tu na myśli papierochów) – osobiście, podpasował mi pod nią, okraszony dwunastoletnią szkocką whisky, The Malthouse od Dan Tobacco. Tabaka z gatunku tych barwnych, pozytywnie nastrajających – do użytku o każdej porze dnia i nocy, bardzo uniwersalna – dla każdego. Pozostaje mi polecić ten produkt i podeprzeć ten wniosek potężnym kichnięciem. Na zdrowie!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- świetny smak,
Minusy Tabaki
- chyba nie ma,
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 3 0

Dodaj komentarz