Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Porządkownia › Wybór tabaki › Tabaka na początek
ziomoziomal
Participant
13 years, 5 months ago
Witamy na forum
Można zacząć od tabak owocowych: dzieci ozony wszelakiej maści jak to wymienił użytkownik 'Byku90′. Na drugi ogień można spróbować Lowen-Prise, Packardsa, Gawith Arpicot, oraz jedną lub dwie tabaki brytyjskie tj., WoS lub SG, jednakże sądzę że należy wspierać nasz przemysł i delektować się takimi tabakami jakie oferuje nam w swojej ofercie Paul Gotard : Fruit Mix, Blackberry itp ;d
Pozdrawiam 😉