Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Off-topic › Tabaczany CZAT › Tabaczany CZAT
Rocco Siffredi
Participant
13 years, 9 months ago
F..k, ale się wczoraj wpieniłem;/ Chcę zażyć Jałowiec z miętą, odkręcam korek, a tu gwintowany plastik wysunął się z korka, pozostając na gwincie buteleczki. Potem wcisnąłem plastik do korka tak, że nie mogłem go wyjąć, a gwint tabakierki nie załapywał. W końcu się udało. Ale drewniany korek wyrobił się do tego stopnia, że plastikowe gwintowanie chodziło zbyt luźno. W końcu wsunąłem, blokując skrawkami od wykałaczki. Trzyma się jakoś, ale niesmak pozostał. Pozwólcie, że pozostawię to bez komentarza.