Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Muzyka › Muzyka oraz co w głośnikach leci Ci › Re: Muzyka oraz co w głośnikach leci Ci
Piotr
Participant
14 years, 8 months ago
[quote=”abuQ16″ post=5136]U mnie klasycznie AC/DC
Dobre nie tylko przy tabace[/quote]
Bardzo dobre!!! Właśnie wrzuciłem For Those About to Rock!!!