Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Re: Co zażywasz?…
Michał
Participant
14 years, 11 months ago
Stały się od święta kiedy zobaczyłem jak szybko mi zaczęła znikać poziomka. 😉 Nie zażywałem już obu dość długo i odstawiłem nawet na niewidoczną półkę – jak się do nich w końcu dobiorę to rozszarpię. 😉
17zł + przesyłka za każdą buteleczkę to jednak dużo.
Zauważyłem też, że do regularnego zażywania bursztyn jest lepszy.