Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Re: Co zażywasz?…
Jan Smetana
Participant
14 years, 8 months ago
[quote=”Antagonista” post=5108]Toque Natural jest smaczna! Co jest nie tak?[/quote]
W TQ Natural czy SG Cherry?
Natural dla mnie ma aromat pieczarkowy, a nie tytoniowy. Zapach jest bardzo ulotny, w większych ilościach straszliwie trąci amoniakiem,