Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Re: Co zażywasz?…
Jan Smetana
Participant
14 years, 8 months ago
To nie takie złe ceny, a Chapmana Strong tam nie ma? Bo to jedyny Chapman jakiego nie mam, miałem ale posiałem. A wzbogaciłby kolekcję, teraz to już rzadki rarytas- kiedyś pogardzany.
Widzę ,że moje Monarcha opisanie przyczyniło się do rozpropagowania wśród tabaczanej braci zwyczaju zażywania tej zacnej tabaki. Muszę zgłosić się do CiTu po procenty :p,
Aktualnie: Wos SM- chyba muszę zrobić zakupy, bo mi się kończy wszystko.