Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Różne zagadnienia z firmami związane › Pleśń w tabakach Molens de Kralingse › Pleśń w tabakach Molens de Kralingse
ralf-p
Participant
12 years, 2 months ago
[quote=”Karaś” post=19443]Jak ją dojrzałeś przez te etykiety? Bo zdaje się, że podczas sypania ciężko byłoby to zauważyć.[/quote]
W miejscach gdzie nie przylegają etykiety bez problemu widać zawartość opakowania 🙂
Ego – wystarczy rozciąć taśmę klejącą, która łączy wieczko z opakowaniem i bez problemu wieczko można wtedy zdjąć 🙂