Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Porządkownia › Okoliczności brania tabaki › Okoliczności brania tabaki
Ja poznałem tabakę w liceum, były to czasy gdy lufki służyły tylko i wyłącznie do papierosów bez filtra, a marihuana była w środowiskach młodzieżowych praktycznie nieznana. Cała kultura hip-hopowa jeszcze się nie zaczęła, a szczytem popularności cieszył się MC Hammer, Vanilla Ice, Roxette, Limahl i Modern Talking – kto to jeszcze pamięta! Czasy Nirvany, Snoop Dogga i Kalibra 44 miały dopiero nadejść. Pierwszą tabaką był Red Bull i pamiętam, że zniechęcił mnie do tabaki na całe lata. Na nowo odkryłem ten świat jakieś 2 lata temu, wraz z zainteresowaniem moim drugim hobby – fajczarstwem. No i bardzo dobrze się stało. A co do wciągania przez szklane lufki, snortery, banknoty, itp. kojarzy mi się to z waleniem wódy z gwinta pod Biedronką – jeśli ktoś lubi, to OK. Ja jednak wybieram bardziej cywilizowane metody, niezależnie czy to wódka, czy tabaka.