Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Off-topic › Piwo, piwko, piweczko › Odp: Piwo, piwko, piweczko
Filek
Keymaster
13 years, 9 months ago
Kupiłem tydzień temu wymienione przez Was piwa Książęce, plus jeszcze Pszeniczne. Po prostu jaki ból wewnętrzny czułem, kiedy po wypiciu i lagera i ciemnego strasznie się zawiodłem. Tylko pszeniczniak jako tako trafił w moje podniebienie i był zdatny do picia.
Co do Fortun smakowych nie mam dobrego zdania. Miałem okazję wypróbować właśnie wiśniowego trunku z tego browaru i jedyne do czego mogłem to porównać to „rozwodniony kisiel”.