Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Off-topic › Piwo, piwko, piweczko › Odp: Piwo, piwko, piweczko
Marcin Wisniewski
Participant
13 years, 10 months ago
Ja ostatnio testuję Książęce czerwony Lager i Ciemne Łagodne. Pierwsze trochę płaskie ale w takim przyjemnym stylu, drugie trochę jak kwas chlebowy, smaczne, cena obu około 3,20. Miałem okazję też w dniu wczorajszym skosztować Fortuna Wiśniowe i wydało się bardzo ciekawe, niestety nie miałem okazji wypić całej butelki więc muszę zapolować na nie gdzieś w okolicy, podobnie jak na resztę piw z tego browaru.