Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Off-topic › Piwo, piwko, piweczko › Odp: Piwo, piwko, piweczko
Filek
Keymaster
13 years, 10 months ago
Dobrze wiedzieć, że są nowe czarnkowskie piwa (albo stare w nowych etykietach od nowego właściciela). Będę musiał poszukać po mieście i zaznajomić się z nimi. Mam nadzieję, że po wykupieniu browaru, piwa znowu wróciły do dawnej formy. Och, jak bardzo chciałbym móc znowu wypić „Eire Ciemne” (nie „Eire Noteckie Ciemne”).
Przy okazji, kupiłem sobie dzisiaj dwa kufle za 5 zł – http://www.sklep.dajar.pl/pl/product/386/5898/kufel-do-piwa-500ml Tym samym kufel z logiem papierosów Mocnych może w końcu zostać umieszczone w gablocie gadżetów tytoniowych 🙂