Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Różne zagadnienia z firmami związane › Cuda w buteleczkach › Odp: Cuda w buteleczkach
ralf-p
Participant
13 years, 8 months ago
osobiście również nie miałbym nic przeciwko jakby oprócz Parisera No 2 także Feinster Kownoer, Alt Ofenbacher Kostlich i Civette były dostępne w buteleczkach 🙂 jeszcze bardziej by wtedy były „andere sorten” 🙂