Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Odp: Co zażywasz?…
ralf-p
Participant
13 years, 4 months ago
[quote=”Alaundo” post=14793]
Już spieszę z odpowiedzią. London Brown zażywam rzadko, bardziej posmakował mi Scotch Black. London Brown jest ciężki, wilgotny i wygląda trochę jak ziemia. Zapach też ma podobny do ziemi ogrodniczej z torfem. Do tego dochodzi spalenizna. Tabaka bardzo oryginalna, dobra ale nie na co dzień. Zdrowie z London Brown![/quote]
a jak z nikotynową mocą w London Brown ?