Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Odp: Co zażywasz?…
Patryk Mączka
Participant
13 years, 4 months ago
Od jakiś 3 godzin obcuje z produktem Smokers Blend i coraz bardziej mi się podoba . Coś czuje że na stałe zagości w moim top 10 tabak ^^ . Przypomina mi jakiegoś WoSa, ale narazienie nie jestem w stanie stwierdzić jakiego. Tak wiec zdrówko ze wspaniała tabaka i pyszną Angielską herbatą!
A jeśli chodzi o Radforda Premium Snuff nie polecam, owoce są słabo wyczuwalne i zagłusza wszystko menthol jak to w Poschlu ;/