Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Odp: Co zażywasz?…
Grzegorz
Participant
13 years, 5 months ago
Byku90 pisał o stagnacji, ralf-p dobrze powiedział o przyczynach, jednak mnie inne zatrzymały. Ostatnie dwa tygodnie na uczelni miałem mały natłok pracy, kolokwia i referaty, dodatkowo praca przy świętach jest bardziej wzmożona, a zapalenie zatok mnie trochę dołowało, gdy czytałem o tabace, toteż nie było mnie trochę. W styczniu przyjdzie sesja i znów będzie odpoczynek, ale takie życie. Cieszę się, że widzę znaki życia od Tabacznika z Lublina, którego daaaawno temu na forum tbx podziwiałem trochu 😛
A jako, że boję się jeszcze katować śluzówki, życzę Wesołych Świąt zazdroszcząc aromatów w nosie 🙂