Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Odp: Co zażywasz?…
ralf-p
Participant
13 years, 5 months ago
Dobry wieczór całemu forum z Dziką Kaczką 🙂
edit: pierwsze wrażenia – tabaka zdecydowanie odmienna od Viking Spear, mięta dużo mocniejsza, bardziej w stylu pasty do zębów lub mocnej gumy do żucia, mocno chłodząca nos a baza tytoniowa o dymnym charakterze przypominającym mi Amostrinhę choć wg mnie o słabszej zawartości nikotyny 🙂 bardzo ciekawa tabaka, zobaczymy co odkryje w sobie z czasem 🙂