Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Odp: Co zażywasz?…
Dawid Kopeć
Participant
13 years, 8 months ago
Ja właśnie wykańczam SG Kendal Snuff. Ostatnia szczypta za wasze zdrowie.
A tak apropos tabakierki po tej tabace. Zdziwiła mnie jedna rzecz. Wieczko było zardzewiałe od środka, natomiast po „dokopaniu się” do dna rdzy nie zauważyłem. Ciekawe czym to może być spowodowane… Nie wydaje mi się żeby obie części były robione z innych materiałów.