Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Odp: Co zażywasz?…
Jan Smetana
Participant
13 years, 8 months ago
U mnie nie ma słoneczka, więc zażywam Manjula ze słoneczno-deszczowych Indii. 🙂
PRZEDSTAW SIĘ
Powiedz cześć tabacznikom
PIERWSZY RAZ U NAS?
Zobacz forum dla początkujących
TOP25SNUFF.COM
Największy Polski serwis Tabace
Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Odp: Co zażywasz?…
U mnie nie ma słoneczka, więc zażywam Manjula ze słoneczno-deszczowych Indii. 🙂
Cheers ! It has been successfully deleted.