Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Odp: Co zażywasz?…
Marcin Wisniewski
Participant
13 years, 10 months ago
[quote=”Nitzo” post=9672]A ja zażywam sobie Wild Ducka. Idealna tabaka dla uprzyjemnienia moich 5 min sławy. :)[/quote]
A cóż to za sława, która nie dociera w najczarniejsze zakamarki mojej okolicy?
A tak dla świeżości dzisiaj w moim nosie ląduje Andechs 🙂