Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Odp: Co zażywasz?…
Michał
Participant
13 years, 9 months ago
„Męczę” Irish D.H. Toast No 20 – om nom nom. 😉
Zamiast brać się za niezrecenzowane tabaki to sobie zażywam ciągle coś innego… Coś czuję, że niedługo opiszę Grape Concord, bo jest dziwnie łatwa i nieskomplikowana.