Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Odp: Co zażywasz?…
ralf-p
Participant
13 years, 9 months ago
no i koledzy spróbowali Aecht Alt Bayrischera 🙂 ostro kichali na początku ale o dziwo posmakowała im ta tabaka 🙂 Gluck Auf Prise nieznają ale zapodam im ją następnym razem 🙂