Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Odp: Co zażywasz?…
Jan Smetana
Participant
13 years, 9 months ago
Widzę, że prawie każdy sobie sprawił niemieckie butelczyny na tabakę :). Moje są sporo mniejsze, zwłaszcza Bernardowska.
Ale takiej jeszcze nie widziałem, gratuluję zdobyczy racząc się Echt Fresko od Sterneckera.