Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Różne zagadnienia z firmami związane › alpina a alpina; radford a radford › Odp: alpina a alpina; radford a radford
Szymon Mazur
Participant
13 years, 4 months ago
Witaj !
Alpiny różnią się tym, że jak to określiłeś radfordowska Alpina jest produkowana w Niemczech, a ta przypominająca tabakierką Ozonę jest przeznaczona na rynek polski. Chodzą słuchy, że ta niemiecka jest lepsza, mniej mdła niż wersja polska, choć i tu zdania są podzielone. Ja nie mogę się wypowiadać, ponieważ próbowałem jedynie polskiej.
Co do Raforda, nie pomogę bo nie miałem do czynienia z obiema wersjami.