Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Muzyka › Muzyka oraz co w głośnikach leci Ci › Muzyka oraz co w głośnikach leci Ci
Karas
Participant
12 years, 2 months ago
Kiedyś dość sporo Neue Deutsche Härte słuchałem. Najbardziej przypadł mi do gustu właśnie Oomph, oprócz tego wspomniany Rammstein, no i Unheilig, Megaherz czy Eisbrecher. Tego jest dość sporo, więc jest w czym wybierać.
Co do brzmienia języka niemieckiego – mało któremu wykonawcy udaje się uczynić zeń niemalże poezję dla uszu jak Subway to Sally:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=RIdmhPi7NQI[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=oG-SK_NyF5Y[/video]