Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Porządkownia › Jaka tabaka na początek? › Jaka tabaka na początek?
MC
Participant
12 years, 4 months ago
z WoS’a miałem truskawkę i borówkę – blueberry (nie mylić z jagodą) i zostawiłem sobie na czarną godzinę – słabe, nie czuć za dużo tytoniu i nie czuć za dużo aromatu, który nie tylko jest bardzo subtelny, ale i szybko znika, raz kupiłem, więcej błędu nie popełnie, ale mogą smakować, jeśli ktoś szuka delikatnych tabak…