Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Patryk Mączka
Participant
12 years, 9 months ago
[quote=”Kleks” post=17073]Bonczi, próbowałeś może molensowskiej Macuby?
Jeśli tak to byłbyś tak uprzejmy i opisał widoczne różnice? Która pozycja wypada hmm… lepiej?
Osobiście miałem styczność tylko z produktem Holendrów, niebo w nosie, ale nie wypada poprzestać tylko na tym w swych tabacznych poszukiwaniach, czyż nie?
Burbon od Toque, zdrowie!
Zaprawdę nie mogę odkleić się od tej tabaki.[/quote]
Od Molensa mam 3 tabaczki ale nie mam MACOUBY, a co do Toque Burbon, staram się do niej przekonac, jest szansa że coś z naszej znajomości wyniknie, ale posnuffamy zobaczymy.
Ponownie F&T MACOUBA.