Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Daniel Redler
Participant
12 years, 2 months ago
Staram się nie pić drinków, gdyż zabijają cały smak whisky, tak jak to w przypadku coli. Jak mam pic driny to wole kupić czystą wodę a whisky pić z wodą. 🙂
W tamtym roku jakoś w okresie przed świątecznym tesco sprzedawało Grantsa w promocji 1,5l. za jakieś 80pln.