Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
ralf-p
Participant
12 years, 2 months ago
[quote=”Anapolon” post=19707]Na sucho dziś? ;> Mi by do Elmo pasował Ballantines, wiem popularna to whisky ale taka lekko słodka i do tej tabaki mogła by być akurat.[/quote]
Przy piątku na sucho…? 😛 Nie ma takiej opcji :)))
Ballantines nie jest zły 🙂 do drinka nawet całkiem dobry 😛